יצירה

יצירה

יצירה

חוג יצירה לילדי גן טרום א':

מטרת החוג לאפשר לילדים  מרחב פעולה וביטוי אישי באמצעות שפת היצירה. הקורס שם דגש על פיתוח הדמיון ושכלול יכולות של מוטוריקה עדינה כמו גם הארכת יכולות ריכוז והתמדה. החוג תורם  להתפתחות הרגשית והחברתית של כל אחת ואחד.

במהלך החוג הילדים יחשפו למגוון חומרים שונים כגון צבעי מים, פנדות ,טושים ועפרונות. הילדים יעבדו עם חומרים טבעיים ווסינטטים על גבי משטחים בעלי טקסטורות שונות וישתמשו בעץ ,בדים, חוטים ניירות צבעוניים ועוד. החוג מהנה ויצירתי מאוד.

חוג יצירה לכיתות א'-ב':

חוג חוויתי וכפי לילדים האוהבים ליצור יצירות, לצייר, לפסל ולהתנסות במגוון רחב של פעילויות יצירה בחומרים ,שיטות עבודה וטכניקות שונות ומגוונות. מטרת החוג פיתוח החשיבה היצירתית, חשיבה "מחוץ לקופסה" , עידוד לביטוי אישי, פיתוח הדמיון. במהלך החוג נשתמש בחומרים טבעיים וסינטטים, בצבעים מסוגים שונים כגון צבעי מים, פחם, עפרונות ,פנדה  גואש ועוד. הילדים יתנסו בהכנת שבלונות, הכנת תבניות ליצירה , אריגה, שימוש בעיסת נייר, עבודה עם צבעי גרפיטי ועוד. ניצור בחדוות היצירה ונייצר תוצרים רבים ומיוחדים.

אמנות ציור ופיסול  לכיתות ג'-ו':

החוג נועד לשוחרי אמנות צעירים.החוג נועד לילדים סקרנים הרוצים ליצור וללמוד את שפת האמנות.

חוג מקצועי מהנה ומעשיר בידע ובנסיון בשפת האמנות. נתנסה בטכניקות שונות של ציור ורישום , נלמד מהו נפח, צללים,פרופורציות, יחס וקנה מידה ,בנית קומפוזיציות ועוד'. נכיר את תורת הצבע וסגנונות ציור שונים, נתבונן בעבודות של גדולי הציירים והפסלים ,נכיר ונלמד על האמנות העכשווית תוך הצצה לגלריות האמנות המובילות בעולם. נתנסה ביצירת עבודה בתלת מימד, בקרטון ,עיסת נייר ובשיטות צביעה שונות.  נעבוד עם עפרונות, עפרונות צבעוניים, פחם, לורדים, טושים, צבעי מים,פנדות ועוד'. החוג שם דגש על פיתוח הדמיון ופיתוח החשיבה היצירתית בעזרת תרגילים המעודדים חשיבה "מחוץ לקופסה".

​​עלות חומרים שנתית – 360 ש"ח (חד פעמי)

לפרטים נוספים: תמר פרדו 054-4587232

גילאים/כיתותמיקוםימיםשעותמחירלתשלום
גן טרום חובה וחובהמרכז לידר-חדר הדרכה2ב'17:00-17:45185 ₪לתשלום
כיתות א'-ב'מרכז לידר-חדר הדרכה2ב'17:45-18:45185 ₪לתשלום
כיתות ג'-ו'מרכז לידר-חדר הדרכה2ב'18:45-19:30185 ₪לתשלום

טופס יצירת קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם